Służba Zdrowia - strona główna

REJESTRACJA UŻYTKOWNIKÓW


imię:

nazwisko:

e-mail (będzie służył jako login):

ustal hasło (min. 6 znaków):

powtórz hasło:


Wskaż typ zakładnego konta:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestracyjnym. Zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję go. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach (stosowna Klazula Informacyjna znajduje się tutaj).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów serwisu Medexpress.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestracyjnym - przez WW1 sp. z o.o. Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach (stosowna Klazula Informacyjna znajduje się tutaj).

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002, Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.) przez WW1 sp. z o. o.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefon, internet) oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1489, z późn. zm.) od WW1 sp. z o. o.

W razie problemów z rejestracją prosimy o kontakt:

pomoc@sluzbazdrowia.com.plbot